Ua

Нова послуга - шовкографія

Нова послуга - шовкографія
16.02.2020

У новий рік з новими можливостями - ми вирішили неухильно дотримуватися цього принципу, тому з початку 2020 року кожен може скористатися новою послугою студії друку YurekPrint - шовкографією.

Що таке шовкографія

Silk screen printing - в перекладі з англійської означає друк шовковим ситом або шовкографія, є одним з найбільш старих методів нанесення малюнка на поверхню. Сьогодні для виготовлення друкарської форми не використовується натуральний шовк, його замінили спеціальні дрібнозернисті сітки (трафарети), через які на тканину (або інший матеріал) надходить фарбувальний склад.

Шовкографія - це відмінне рішення, коли необхідно швидко і якісно нанести зображення на велику кількість виробів:

  • промо продукцію (футболки, толстовки, манишки, жилети і т.д.);
  • одяг;
  • рекламну продукцію (прапори, сумки, чашки).

Це ідеальне співвідношення ціни і якості, що дозволяє втілити будь-яку ідею в життя, так як за допомогою шовкотрафаретного друку можливе нанесення малюнка, візерунка або написи практично на будь-який матеріал.

Крім цього, даним способом друку можна наносити особливі види фарб, в тому числі, срібло, золото, гліттер що залишається актуальним в світі моди 2021-2022 рр.

Можливості шовкографії вельми масштабні і ми зі свого боку намагаємося максимально їх використовувати, щоб наші клієнти могли завжди залишатися в тренді.

Всі матеріали розділу