Ua
Пошиття та друк на масках у Харкові та Україні Yurekprint.Com.Ua

Пошиття та друк на масках
у Харкові та Україні

Багаторазова захисна тканинна маска (не медична) - це стильний аксесуар і оригінальний рекламний носій. Під час проведення промо-акцій або інших заходів, брендована маска доповнює загальний стиль співробітників і виділяє їх серед інших.

Зв'яжемося з Вами напротязі 5 хвилин
 • Великий вибір колірних рішень і можливостей друку на масках
 • Приємні для шкіри, гіпоалергенні і не ускладнюючі дихання матеріали
 • Висока якість друку допускає часте прання і щоденне носіння
 • Нетоксичні фарби, які відповідають всім вимогам безпеки
Для нанесення зображення на тканинну основу ми використовуємо такі види друку
 • 01. Шовкотрафаретний друк . Яскраві, насичені кольори принтів, які стійкі при частій носці і пранні. Шовкотрафаретний друк використовується для друку логотипів і емблем великих тиражів.
 • 02. Термотрансферний друк. В результаті даного методу нанесення фарби, виходить повноколірний принт. Даний метод друку дозволяє виконувати замовлення малих тиражів.
 • 03. Друк флекс плівкою. Цей метод друку застосовується для нанесення простих 1-2 кольорових зображень, логотипів, емблем і написів, спеціальною плівкою. Використовується для невеликих і великих тиражів.
Види друку на масках Yurekprint.Com.Ua

З'явилися питання про виготовлення масок або у Вас є замовлення? Ми передзвонимо і проконсультуємо протягом 5 хвилин

Деякі приклади
наших робіт
Особливості брендованих масок
Особливості друку брендованих масок - YurekPrint.Com.Ua

Функціональність захисної маски

У сучасних реаліях захисні тканинні маски стають незамінним атрибутом, без якого не можна зайти в магазин, аптеку або проїхатися в громадському транспорті.

З огляду на безпосередній контакт маски зі шкірою під час частого носіння, не дивно, що тканину, особливості пошиття і інші складові можуть викликати небажану реакцію шкіри. Вкрай важливо використовувати тільки якісні матеріали, як при виготовленні самих масок, так і барвників для нанесення принта.

Будь-яку захисну маску при постійному носінні рекомендується міняти раз на дві години, а після піддавати обробці: пранню або прасуванню. У зв'язку з цим міцність виробів грає важливу роль.

У нас ви можете замовити виготовлення масок з приємних до тіла матеріалів, зручного крою. Фарби, які ми використовуємо для нанесення зображень на поверхню маски, нетоксичні і відповідають вимогам безпеки.

Рекламні можливості

Маска на обличчі продавця, промоутера і будь-якого іншої людини - завжди на виду. У період пандемії, коли носіння маски є обов'язковим, даний атрибут захисту з дизайнерським принтом, логотипом компанії та іншими написами можуть бути відмінним маркетинговим інструментом.

 • Брендована маска - відмінний елемент уніформи співробітників.
 • Незвичайний принт зробить ваш образ унікальним.
 • Брендована маска може бути оригінальним подарунком, який ви презентуєте своїм клієнтам.

Сьогодні маска - обов'язковий аксесуар, який виконує захисні функції. Нагадуємо, що тканинні двошарові маски використовують більше, як стильне доповнення образу, що захищає від небажаного контакту брудних рук з особою.

Пошиття та друк на масках у Харкові та Україні Yurek Print