Ua

Брендовані захисні маски для обличчя на замовлення

Брендовані захисні маски для обличчя на замовлення
17.01.2022

Однією з найпопулярніших послуг студії друку Yurek Print на сьогоднішній день є пошиття та друк на тканинних захисних масках. Маючи великий досвід роботи в даному напрямку з клієнтами з усіх куточків України, ми розповімо про особливості, технології та тенденції виготовлення масок з логотипами та принтами.

Брендовані захисні маски – оригінальний рекламний інструмент

Всесвітня пандемія коронавірусу внесла свої корективи практично у всі сфери життя сучасного суспільства і друк на масках не став винятком. Завдяки нинішнім вимогам до персонального захисту здоров'я та рекламним можливостям, якими володіють захисні маски, особливу популярність набуло їхнє брендування. Великий, середній та навіть дрібний бізнес України все частіше став звертатися за нанесенням логотипу чи корпоративного принту на цей аксесуар.

Найпоширенішими завданнями клієнтів є виготовлення брендованих масок для працівників чи промозаходів. Крім того, як стильний аксесуар компанії часто дарують маски вже своїм клієнтам у подарунок. Хоча варіантів рекламного застосування для цього носія набагато більше. Чому брендовані захисні маски – це ефективно та актуально, ми розповімо далі.

Маски з логотипами та корпоративними принтами не втрачають актуальності

Завдяки своїм візуальним та корисним властивостям, брендована маска завжди актуальна:

  1. 100% на виду у оточуючих. Захисна маска застосовується для носіння на обличчі, тому завжди залишається в зоні уваги. Незалежно від ситуації, при візуальному контакті з людиною в брендованій масці, логотип або корпоративний принт не залишиться непоміченим.
  2. Мають багаторазове тривале використання. На відміну від звичайної медичної маски, виріб з тканини є довговічним і може застосовуватися багаторазово тривалий період, для цього достатньо її регулярно прати. А завдяки сучасним стійким барвникам, які використовуються для нанесення принтів, прання чи прасування практично не впливає на якість зображення.
  3. Виглядає стильно. Оригінальна тканинна маска підкреслює та виділяє, робить образ унікальним та стильним. Крім цього, маска у поєднанні з оригінальним принтом привертає та утримує увагу.

Також, слід враховувати, що тенденції у сфері охорони здоров'я будуть незмінні ще як мінімум кілька років. Тому якщо Ви зважилися на виготовлення брендованих захисних масок для своїх співробітників, рекламних акцій або клієнтів, то зараз найкращий час для цього.

Технології друку для брендування захисних масок

Яку технологію обрати для друку на тканинних масках? - одне з найпоширеніших питань, яке цікавить клієнтів при первинному зверненні до нашої студії. Питання дійсно важливе, тому що вид друку впливає безпосередньо на якість зображення та вартість. Отже, на сьогодні найпопулярнішими методами нанесення логотипу або принта на маску є:

  • Шовкографія. Передбачає пряме нанесення барвника на маску через спеціальне трафаретне сито і є дуже вигідним рішенням при великих замовленнях. Однак має деякі обмеження друку.
  • Термотрансфер. Зображення наноситься на вироби через проміжний носій – термонаклейку. Цей вид друку ділиться на шовкотрафаретний термоперенос та цифровий. Серед найважливіших характеристик термотрансферу виділяють практично безмежні можливості при нанесенні принтів та демократичну ціну незалежно від тиражу.
  • Друк флекс плівкою. Найчастіше застосовується за маленьких тиражів, має досить високу вартість при порівнянні з іншими технологіями.

Завдяки своїм властивостям та можливостям найбільш затребуваним серед клієнтів Yurek Print сьогодні є цифровий термоперенос. Технологія відносно нова, при цьому швидкими темпами замістила аналоги в майже 95% випадків замовлень. За нашим досвідом та клієнтськими відгуками можемо для друку на масках сміливо рекомендувати саме її, далі все залежить від ТЗ та побажань клієнта.

Що потрібно знати, залишаючи замовлення на пошиття та друк на масках

Від друку «на око» краще відмовитись
Не завжди без дизайнерського макету можна точно передбачити усі нюанси нанесення. Наприклад, Ваш логотип або принт може бути яскравим і виразним, але при стисненні у певні розміри для розміщення на масці, ми візуально можемо отримати не ту картинку, на яку розраховували. Тому якщо клієнт не має макета, ми рекомендуємо все-таки зробити його.

Вибираючи матеріал маски, краще зупинитися на трикотажі
Найпоширенішими матеріалами, з яких виготовляються маски, є тканина та поліпропілен. Якщо після пошиття клієнт планує наносити логотип або принт на виріб, ми рекомендуємо обирати тканинні маски з котону. На відміну від поліпропілену, на них зображення наноситься максимально чітко і загалом результат друку 100% передбачуваний.

Умови та ціна виготовлення брендованої маски безпосередньо залежать від тиражу
Чим більший тираж, тим кращі умови замовлення. При великих обсягах матеріали та тканини часто закуповуються під клієнта, тому з'являється можливість вибору колірних рішень як масок, так і принтів. Окрім цього, вартість одиниці максимально низька та починається від 25 грн (маска + друк). При маленьких тиражах існують обмеження, а ціна одиниці збільшується більш ніж 2 рази.

Залишилися питання і Ви хотіли б більше дізнатися про виготовлення брендованих захисних масок для обличчя?

Напишіть або зателефонуйте нам! Фахівці студії Yurek Print нададуть відповіді на всі запитання.

Ми проводимо пошиття та друк брендованих масок з доставкою по всій Україні.

Всі матеріали розділу