Ua

Модні тенденції друку 2021-2022

Модні тенденції друку 2021-2022
08.02.2021

Як відомо, мода в одязі циклічна. Але якою вона буде в 2021-2022 роках, спрогнозувати може далеко не кожен.
Що робити тим, хто не бажає відставати від модних світових тенденцій і в той же час не готовий до глибокого аналізу і складання прогнозів? Все максимально просто - спиратися на думку експертів і робити свої висновки.

Увага на колір

З року в рік співробітники Інституту кольору Pantone, враховуючи загальний настрій в світі, пропонують нам колірні рішення в одязі, які будуть залишатися найбільш актуальними в найближчим часом. У період 2021-2022 років - це стримані і природні кольори жовтий з сірим, а точніше Illuminating і відповідно Ultimate Grey.

Такі відтінки вдало поєднуються з модними оверсайз моделями і відмінно підходять для топів і футболок всіх розмірів. Крім цього, стриманий сірий і життєрадісний жовтий - відмінний фон для принтів з модними гаслами, цитатами, закликами і гаслами.

Колір надписів, на відміну від основних колірних рішень 2021-2022 рр., Не такий спокійний і лаконічний. Можна вибирати для принта яскраві отруйні кольори, гліттер, срібло і золото, використовувати об'ємні написи і багато іншого. У моді залишаються сміливість і оригінальність.

Модні тенденції 2021-2022

Пильно розглядаючи модні тенденції 2021-2022 років, не можна не відзначити той факт, що одяг оверсайз не здає своїх позицій і залишається популярною незалежно від кольору і сезонності. Зручність і практичність, які нам дарують оверсайз моделі складно переоцінити. Футболки та толстовки універсальних розмірів однаково популярні як серед молоді, так і людей середнього, і старшого покоління.

Одяг вільного крою дивно підходить практично під будь-який стиль:

  • практичний кежуал;
  • простий і зрозумілий мінімалізм;
  • стримана класика;
  • зухвалий гранж;
  • зручний спортивний і т.д.

Крім цього, на піку популярності залишаються футболки і майки, толстовки і худі, які вдало поєднуються як з джинсами, так і класичного типу брюками і спідницями.

Фахівці в світі моди дотримуються думки: чим простіше річ, тим стильніше вона виглядає. Тому, в 2021-2022 році можна сміливо вибирати максимально простий крій футболок, топів і толстовок і поєднувати його з лаконічними тематичними написами, хитромудрими принтами і різними зображеннями.

Хочете створити свій неповторний корпоративний стиль, згуртувати співробітників компанії, підвищити їх лояльність і просто подарувати чудовий настрій? Все дуже просто - замовити друк корпоративної написи в студії друку Yurekprint на толстовках і футболках.

Також друк на одязі може бути відмінним варіантом подарунка для близької людини, нагадуючи про найважливіші і приємні моменти життя.

Що вибрати - в кінцевому підсумку вирішувати вам, а ми зі свого боку зробимо все, щоб друк на одязі була максимально якісною і довговічною.

Всі матеріали розділу